Ubytování

Ubytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** Mochov

Hotel Bouček disponuje 65 lůžky ve 32 pokojích v hlavní budově a v dependance naproti hotelu. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. Dva pokoje jsou řešeny jako bezbariérové, dva jako čtyřlůžkové pokoje – dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbou a sociálním zařízením, dva jako apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a velkou koupelnou s vanou a bidetem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizorem. Na hlavním hotelu je výtah. Svůj vůz můžete zaparkovat v těsném sousedství hotelu  na hotelovém parkovišti.

Informace pro hosty:

  • Příjem hosta od 14:00 hodin
  • Odbavení hosta do 11:00 hodin (platí i pro účastníky školicích a vzdělávacích akcí, prosíme o vyklizení pokojů do 11:00 hodin v den odjezdu)
  • Přijímáme platební karty Visa, Eurocard, Mastercard, Maestro

Restaurace:

  • Otevřena od 11:00 do 23:00 hodin
  • Snídaně je součástí ceny pokoje. Snídaně se podává v hotelové restauraci
  • Snídani podáváme v pondělí – pátek od 7:00 do 9:00 hodin, v sobotu a v neděli od 8:00 do 10:00 hodin

Celý hotel i restaurace jsou nekuřácké!

Ubytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** MochovUbytování, pokoje, apartmány - Hotel Bouček *** Mochov